афротурист

Новини ліцею

ІЗ ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

 

Напередодні Дня працівника освіти учні нашого ліцею взяли участь у зйомках вітального відеоролика. Теплі побажання вчителям, цікаві відповіді учнів на риторичні запитання, атмосфера позитиву й доброзичливості чекає на вас!

Гарного перегляду! Зі святом, Учителі!

Посилання на відео https://youtu.be/Ml6ilcjJxOw 

 

Здоров′я – найбільше багатство!

Із 04.09 по 09.09.2023 року в ліцеї були проведені заходи до Всеукраїнського дня фізичної культури і спорту.

Фізична активність – ознака здорового способу життя. Регулярні заняття фізичною культурою приносять велику психологічну та соціальну користь людині.

Учителі фізичної культури підготували та провели роботу: розмістили по ліцею висловлювання про важливість фізичних вправ, рухову активність людини; музичні руханки на перервах, уроках; змагання з волейболу між учнями 10-11-х класів; з баскетболу між учнями 8-х класів, «Веселі старти» між учнями 6-х та 7-х класів; з підтягування між учнями 9-х класів.

Учні 5-11-х класів взяли активну участь у різноманітних заходах.

Багато ліцеїстів із задоволенням відвідують секції, тренажерні зали, басейни нашого міста.

Класні керівники провели тематичні класні години, бесіди: «Подбай про своє здоров′я сам», «Спорт - здоров′я, спорт - це сила, що дає людям крила», «Рухова активність – запорука повноцінного життя», «Вище! Далі! Швидше!», «Великий скарб - здоров′я», «Спорт у житті учнів нашого класу»; онлайн-вікторину «Спорт-знайка» тощо.

Метою спортивних заходів було заохочення учнів до здорового способу життя, збереження та зміцнення здоров′я, формування потреби в систематичних заняттях фізичними вправами.

Посилання на відео  https://youtu.be/2B_lb7l1_EM

 

 

 

  
                                    

Разом наближаємо нашу Перемогу!

Кожна копійчина – відсоток життя воїнів та нашого.

Із 01.09. по 03.09.2023 року вчителі, батьки, учні взяли участь в акції «Замість квітів – допомога армії», під час якої надана фінансова підтримка: 7000 грн. 192 батальйону команди снайперів «На авто снайперам»; 10000 грн. на генератор; засоби особистої гігієни, смаколики та інші важливі речі.

Із 01.09 по 05.09.2023 року учні 5-11-х класів взяли участь в акції «Намалюй малюнок бійцю на фронт!». Малюнки надано до відділу освіти.

Велика вдячність усім, хто взяв участь в акціях.

Слава Україні! Героям слава!

 

  30.jpg

 

 93.jpg        

 

                                                                        
sadiogorod.net