
З метою профорієнтації в ліцеї відбулася зустріч із випускником нашого закладу, успішним програмістом Ревенком Володимиром. (Мати - Світлана Михайлівна, учитель хімії в ІПЛ).
Учні 10-х та 11-х класів із захопленням слухали розповідь гостя. Володимир розповів про особливості професії програміста, висвітлив етапи створення програмного забезпечення від замовника до споживача. Присутні були ознайомлені із цілим рядом професій, що беруть участь у створенні різних програм (бізнес-аналітик, дизайнер, арт-художник, аналітик якості тощо). Діти дізналися, що якість програми залежить від кількості споживачів та зворотного зв'язку.
Учні мали змогу почути аргументовані відповіді на всі свої запитання.
Сподіваємося, що зустріч допомогла дітям дізнатися більше про сучасні професії, а для когось - стала важливим поштовхом у виборі майбутньої професії в подальшому дорослому житті.
Всесвітній День ментального здоров’я (World Mental Health Day) відзначається щороку 10 жовтня. Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку людини. Основна мета цього святкування - скоротити поширеність захворювань, пов'язаних із психічними розладами. За рекомендацією МОН України, у шкільних закладах пройшли флешмоби, челенджі, «психологічні хвилинки» тощо.
Учні 9-А класу приєдналися до Всеукраїнського флешмобу, виконавши віршовану руханку від лідера Руху JuniorS - ведучого Олександра Педана. Практичний психолог ліцею Довженко Неля Андріївна провела з учнями 6-х класів «психологічні хвилинки» на дихання і релаксацію.
Посилання на відео https://youtu.be/JsHBr0U7_us
З 08.10 у ліцеї проводиться тиждень із профілактики правопорушень. У зв'язку з цим до ліцею на класні години були запрошені представники ювенальної поліції. Вони провели з учнями 6-х, 8-х класів бесіди з профілактики правопорушень. Учні із зацікавленістю слухали розповіді гостей, ставили запитання щодо прав, свобод та інтересів дитини, кримінальних та адміністративних порушень, розглядали складні умовні та реальні ситуації. Поліцейські були відкриті для спілкування, уважні до запитань учнів.
Уважаємо, що такі бесіди дуже корисні, бо дають підліткам життєву настанову: спочатку замислитись, а потім діяти!
|
|
|
|
|
|
|
|