афротурист

Новости лицея

Последние события

Список зачисленных детей в 5 класс (2018-2019 у.г.)

Список зачисленных детей в 5 класс (2018-2019 у.г.)



Антохі Ольга

Базарник Даніїл

Балабан Даніїл

Бехтєва Евеліна

Великова Марія

Вєлєва Владислава

Вишнівецька Вероніка

Владінова Аліса

Галушка Анастасія

Генчева Стефанія

Голубенко Юлія

Гончар Анастасія

Грек Анна

Гриб Вадим

Гужанська Анастасія

Д’яченко Наталія

Дев’ятов Вадим

Дойчєв Дмитро

Долгий Кирило

Дурлов Костянтин

Іорданов Анатолій

Казани Павло

Кислиця Наталія

Кім Єва

Коробєр Маргарита

Кофман Давід

Куницька Юлія

Кущенко Данило

Маринов Микита

Матей Аліса

Мельниченко Вікторія

Мітакі Владислав

Мутавчі Анастасія

Огородник Богдан

Онищенко Семен

Орлов Іван

Паращин Гліб

Райков Василь

Резник Владислав

Сидоренко Олег

Ступак Олександр

Труфкін Іван

Туманова Евеліна

Туряк Нікіта

Устинюк Марія

Федченко Олександр

Хвальов Артьом

Чаленко Іван

Чиж Максим

Щербатюк Ніна

 

Лицейский олимп

liceum

Торжественная линейка

 "Лицейский олимп"

 состоится  19.05.2018 г. в 12:00

 во дворе лицея.

Результати конкурсу "Бобер-2017"

 

13 та 14 листопада 2017 року учні лицею взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас".

Вітаємо переможців!

 

 

Прізвище Ім'я Клас Кіль-кість балів Резуль-тат
Баба-Зада Руслан 5 69 Добрий
Гончар Марія 5 68 Добрий
Дронова Дар'я 5 73 Добрий
Казаков Олександр  5 69 Добрий
Ковч Леонтій 5 71 Добрий
Ротар Ангеліна 5 69 Добрий
Тришина Юлія 5 68 Добрий
Юрійчук Максим 5 69 Добрий
Бабич Олександр 6 80 Відмінний
Бішко Микита 6 74 Добрий
Гирник Катерина 6 67 Добрий
Далаков Олег 6 66 Добрий
Іваниш Антон 6 80 Відмінний
Кузіна Анастасія 6 73 Добрий
Огородников Богдан 6 66 Добрий
Пожар Наталія 6 74 Добрий
Ратушненко Артем 6 80 Відмінний
Рахманюк Дарія 6 80 Відмінний
Скоклєв Михайло 6 64 Добрий
Татауш Вікторія 6 70 Добрий
Трофимова Дар'я 6 63 Добрий
Турчинова Катерина 6 73 Добрий
Чумакова Анастасія 6 76 Добрий
Багдасарян Артем 7 69 Добрий
Готішан Дмитро 7 66 Добрий
Криштул Кристина 7 70 Добрий
Морару Юлія 7 70 Добрий
Пінтійський Андрій 7 79 Відмінний
Поліщук Марія 7 84 Відмінний
Рябуха Максим 7 69 Добрий
Савченко Михайло 7 66 Добрий
Шарафаненко Богдан 7 69 Добрий
Березовський Станіслав 8 73 Добрий
Бліндерман Семен 8 82 Добрий
Гоцанога Олена 8 84 Відмінний
Каланжов Михайло 8 77 Добрий
Колоянов Єгор 8 87 Відмінний
Самусенко Антон 8 68 Добрий
Терпан Анатолій 8 82 Добрий
Флоря Максим 8 82 Добрий
Бабаян Яна 9 97 Відмінний
Козлов Ярослав 9 97 Відмінний
Трофимов Єгор 9 97 Відмінний
Чубенко Нікіта 9 97 Відмінний
Чимшир Владислав 11 90 Відмінний

 

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія